Administrátor webu

E-mail: filippekar@centrum.sk

24.8.2012-Športová hala Želva Dubňany-SFK Slovácko Dubňany vs. Mlátičky 9:5

06.02.2013 09:52

24.8.2012-Športová hala Želva Dubňany-SFK Slovácko Dubňany vs. Mlátičky  9:5 (0:3,4:0,5:2) goly:Krídl 2x,Vojtech 2x,Hurban

Zápas sa hrál 3x20 minut,v bránke domácich odchytal brankár z reprezentačníma skušenosťama,bola to pre nás výzva a súčasne nazbierať nové skúsenosti do ďaľších zápasov. Team Mlátičky si k sebe privolali jedného hráča menom Radko Krídl z Teamu Bolts(dôvod: päť hráčov z týmu boli odcestavaní alebo pracovali).Zápas skončil pomerom 9:5 výhrou SFK Slovácko Dubňany aj ked 1.tretinu sme mali vo svojích rukách aj za pomoci nášho skvelého brankára Tomáša Vymyslického ktorý odchytal perfektný zápas ako vždy. 2.tretinu sme poľavili a aj preto sme v zápätí prehravali,ale nevzdávali sme sa a do 3.tretini sme naskočili zo sebavedomím že ideme vyhrať tento zápas.Patrik Vojtech vyrovnával na 4:4 a to bol pre nás skvelý začiatok ale ihneď na to sme dostali 2 gole a to bolo asi rozhodujúce.Hráči SFK Slovácko Dubňany boli výbornými súpermi a prispeli veľa skušenosťami do nášho týmu ktoré využijeme v 2.ročníku Skalickej mestskej florbalovej ligy.(Foto zo zápasu sú umiestnené vo fotogalérií)